Zdraví a kondice

Našim pejskům se snažíme poskytnout dostatečné vytížení, aby přesně vyhovovalo jejich věku a povaze. Věnujeme se jim  individuálně i ve smečce. Pravidelně chodíme na výlety a procházky, Délka každodenní procházky je 10 km, na ještě delší výlety se vydáváme minimálně jednou do týdne. Během dne dbáme na pestré aktivity, aby se pejsci nenudili. K tomu jim slouží i velká zahrada, po které se mohou volně a svobodně pohybovat. K odpočinku má každý pes k dispozici samostatný kotec. V letních měsících chodí psi plavat, což napomáhá vytížit jejich svaly a zároveň ulehčuje kloubům. Přes zimu, kdy je teplota nižší mají možnost bydlet s námi doma.

Pejsky krmíme superpremiovým krmivem Sam’s Field pro které jsme se rozhodli především kvůli složení a naším pejskům dokonale vyhovuje a chutná. Pozitivní také je že pochází od českého výrobce granulí.

Zdravotní péči o naše pejsky zajišťuje MVDr. Zdeněk Petr, který nám kdykoliv vyhoví a je schopen být ihned k dispozici bud ve své ordinaci, nebo dorazit osobně přímo k nám domů.